| Markusfrtt a întrebat:

Salut la totii! Imi place o fata, chiar foarte mult. Si cred ca si ea ma place. Totul a inceput cand am vazut ca se uita insistent la mine si zambea. Apoi am vorbit cu ea pe facebook. Infine, am mai pus odata o intrebare si multi mi-ai zis ca ma place, asta am inteles si eu din comportamentul ei. Chestie ca eu sunt timid, nu stiu de ce am problema asta numai cu fetele, care le plac. Ma intalneam de multe ori cu ea la scoala si eram mut, din cauza timididati si nu puteam vorbi deloc cu ea. Ea ma saluta mai mereu si imi zambea, apoi cred ca a vazut ca nu vorbesc cu ea, si acum parca nu se mai uita si asta de cateva zile. Apoi am vazut pe facebok ca este intro relatie cu unu, dar nu te mult de maxim 1 zi sa zic asa. Ala cu care este o place, asa cred. Toate astea mi s-au intamplat numai din cauza ca sunt timid. Eu asa cred, ca din cauza asta. Voi ce credeti? M-am gandit sa o sun sa vorbesc cu ea, sa incerc sa ma apropi de ea din nou. Deci ce credeti? Sau care este sfatul vostru?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te Inteleg ceea ce zici si eu sunt timid, dar poate ca asa a fost sa fie, cand este sa fie pentru Tine, chiar daca esti timid destinul o sa faca in asa fel incat sa vorbiti dintr-o simpla intamplare (raspunsul ca o persoana timida) si sa iti dau si raspunsul ca o persoana care nu este timida... scuza-ma ca zic dar am ajuns si eu la concluzia asta daca nu ai tupeu risti sa pierzi foarte multe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si sunt de parare sa nu o suni, ci sa ai mai mult tupeu data care vine cu o alta fata, iti spun sa nu o suni pentru ca presupun ca ea il iubeste pe acel baiat

| Țoglă a răspuns:

Da,din cauza timidității.Acum nu poți să o mai atragi înspre tine. Eventual să-i dai de gândit ca tu să fii următorul.

| iahimnabro a răspuns:

Nu mai ai sanse acum data viitoare cand simti ca te atrage vreo fata nu pierde ocazia aceasta altfel ai de pierdut