| Cumvreu a întrebat:

Salut

M-a numesc Dan și am 17 ani și sunt gay

In urma cu 5 ani mi-am dat seama ca sunt gay. De atunci nu m-a suport… Simt ca nu merit asta… nimeni din familia mea nu este „gay" tata, bunicul etc… DE CE EU?

Ma uit in oglinda si ma gandesc… cu ce am gresit? ce as putea sa fac sa indrept asta?

Imi este foarte greu sa spun cuiva despre tot ce tin in mine. Sunt o fire vesela, calda, blanda, linistita… doar ca acest „secret" ma tot macina ce sa fac, cui sa-i spun, in cine sa am incredere… Ma simt pierdut. Va rog ajutați și fără răspunsuri sa m-a obișnuiesc cu ideea nu am sa m-a in pac cu ideea asta nicio data.

Pe vitor vreau sa am o familie

Răspuns Câştigător
| Barbattttttt a răspuns:

Eu sunt o persoana care crede in Dumnezeu., si am un raspuns la orice situatie: RUGACIUNEA.
Ce zi este azi?
Cat face 1 + 1 =?
Sunt sigur ca ai dat raspunsul la intrebarile mele. Ce vreau sa scot in evidenta este ca atunci cand iti spui ca nu vrei sa fi gay, tocmai asta facu iti concentrezi atentia pe asta si tocmai ce vrei sa nu ai. Concentreazati atentia pe lucuri pozitive care iti produc emoti mai puternice decat excitatia. Sper ca am fost explicit, daca nu intreaba-ma. Spor la facut bani laughing))

| PsyhoChild a răspuns (pentru Barbattttttt):

Mai lasa-ma cu Dumnezeul tau. Dumnezeu ne-a creat din nisip, asa spune el deci ne considera gunoaie. Daca Dumnezeu ne iubea cu adevarat nu ne mai considera pacatosi la nastere din cauza lui adam si eva.Ne pedepseste pentru pacatul altuia.Si daca chiar ne iubea nu mai erau copii in africa care mor de foame

8 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Încearcă să petreci mai mult timp cu fetele.

| SG1995 a răspuns:

Ti-am mai zis homosexualitatea nu e ereditara.

| NRazvan a răspuns:

Prietene suferi de atentie? E cel putin a 3-a oara in ultimele 24 de ore cand postezi intrebarea asta...

| Lawrrrr a răspuns (pentru NRazvan):

Trece printr-o perioada grea, incearca sa intelegi.

| Cumvreu explică (pentru Lawrrrr):

Lawrrr nu merge sa ați trimit mesaj

| Lawrrrr a răspuns (pentru Cumvreu):

Andreinicolae29@yahoo.com da-mi un e-mail

Răspuns utilizator avertizat