| alexk314 a întrebat:

Salut.m-am gandit la un joc, special pentru baieti...ce credeti ca nu ar trebui NICIODATA sa-i spui persoanei pe care o placi? specific doar placi..nu si care e intr-o relatie cu tine..incep eu. eu zic ca nu ar trebui sa-i spui niciodata problemele tale.adica sa nu te deschizi prea tare in fata ei..parerea voastra? ..as vrea cat mai multe pareri.

Răspuns Câştigător
| FriendsWithBenefits a răspuns:

Niciodata nu ar trebui sa-i arati ca o placi prea mult, vorbind la modul ca nu esti intr-o relatie cu ea, cum ai specificat tu, pentru ca mai tarziu e posibil sa-si creeze ideea ca poate face ce vrea din tine. Bafta!

| alexk314 explică (pentru FriendsWithBenefits):

Eu am facut greseala asta..si deja am aflat din propria experienta..ai mare dreptate.inca mai astept pareri. vreau sa fie cat mai multe. chiar merita subiectu asta..parerea mea

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Mai nimic. Una e să placi și una e să fii într-o relație.

| adriang95 a răspuns:

Ideea e să nu ai încredere, deci să fii îndeajuns de rezervat încât să poți surprinde de fiecare dată (în bine), dar îndeajuns de deschis ca fata să nu își piardă interesul

| bassmusic a răspuns:

Sunt de acord cu. Vorbesc din proprie experienta... Bafta