| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Bercea, am 19 ani, 1, 86 m si am o problemă mare. Nu vreau comentarii răutăcioase ci constructive! Sunt un ratat, labar, prost si virgin care nu poate sa-si faca o amarata de relație. De aproape 4-5 ani eu ma masturbez in fiecare zi, in general o data maxim de 2 ori pe zi, uneori chiar exagerez 3-4 ori cand simt ca sunt foarte excitat... Problema e ca nu stiu daca am o problemă cu ejacularea precoce, ma termin in jur de 4-5 minute in timp ce ma uit la filme. Recent vorbesc cu o domnișoară super, super, dar problema e ca nu e din oraș cu mine. Mi-este putin rusine si mi-e sa nu o dau in bară cu problema mea... Am un penis de 17, 5-18cm si sunt dezamăgit, mi-aș fii dorit cel mult 20 cm. Voi ce spuneți? Sunt un trist! Ajutați-ma!

16 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bercea mondialul? Tu esti vericule?laughing

| ROB3RT89 a răspuns:

Frumosa imaginatie ai, te ajuta sa concepi anumite scenari!
Mai bine te faceai producator de filme, cred ca aveai succes.
Ia vezi, te recunosti aici? => https://www.tpu.ro/......fac-sa-il/

| relian a răspuns:

Ba bula daca ce povestesti tu aici este real atunci tu ai alta problema, nu sexuala sau de natura asta, ai probleme cu capu laughing Serios acum ori esti prost si fug fetele de tine ori esti nebun si tot fug. restul nu vad ce problema ai avea.
Vrei scula de 20? pfff lasa asa ca e bine nu-ti fa tu griji din cauza asta.
Vorbeste cu fata aia,nu te mai gandi la tampeniile astea ca nai scula ca vrei palosu lu Avran Iancu laughing deci stai linistit ca ai cu ce din ce ai povestit, tu ai grija cum vorbesti, ce vorbesti cu fata aia. Poartatea natural dar frumos.Tu deja te gandesti la sex, crezi ca gata te vezi cu aia si sariti direct in pat sau cum? Dar acum depinde si de fata cine o fi cu ce so ocupa si ce vrea de la tine. Daca vrea doar sex da, insa in cazu ala nu trebuie sa-ti faci griji de nimic. Daca vrea relatie mai lunga si tu la fel stai tu linistit ca nu sare in pat din prima zi laughing. Deci esti in regula, iti faci probleme fara sa le ai.asa e cand n-ai ce face iti cauti singur de lucru laughing

| Emilian65 a răspuns:

Nu fi dezamăgit de mărime. Este ok.

| sofisis a răspuns:

WTF did I just read?
Tu esti pe bune? laughing)

| anonim_4396 explică (pentru sofisis):

Cica speranta ultima moare. Sa speram ca nu laughing

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci...nu! Chiar nu mai pot cu cate unii. Incep sa ma apuce bazmutiile si o sa incep sa le zic de dulce. Pe cuvantul meu ca uneori cred ca eu am trait si traiesc intr-un univers paralel. Mai, eu in viata mea nu am cunoscut live persoane cum sunt aici pe TPU.

| anonim_4396 explică (pentru sofisis):

Nici eu dar presupun de ce nu. Bine, tu esti femeie, nu cred ca o sa vina unu la tine sa se planga de asa ceva dar sa zic eu, sa vina unu sa se planga de asa ceva cred ca as rade si l-as baga de unde a iesit. Posibil oamenii astia isi dau seama cat de penibili sunt si in realitate nu vorbesc cu nimeni. Si bine fac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ai dracu inaltime, mergi la sala frate, pune niste muschi pe tine, un job cât de cât platit o masina fainã si masturbeazãte mai rar.
Dupã un an de zile sã vezi cum se Lipesc gacicile de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Sunt un trist"Sunt de acord.Serios! Chiar daca e un eufemism...

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Pff, aici e si locul potrivit sa folosesti termeni ca "eufemism"...

| anonim_4396 explică (pentru Xelon):

De aia exista dictionar))

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Noroc cu dictionarul asta online, cel clasic pe multi i-ar pune in incurcatura...

| anonim_4396 explică (pentru Xelon):

Stiu.Pacat ca e asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inalt si prost. Penis peste medie si nici de acesta nu esti multumit. Problema ta este la creier, s-a deplasat un neuron.

Răspuns utilizator avertizat