| Ciprian_1064 a întrebat:

Ma numesc Ciprian, am 15 ani. As vrea sa ma adresez cu o intrebare. Cand faci dragoste sau sex, ejaculezi tot atat de repede cand te masturbesti? Asta ar insemna ca la prima atingere sau ceva de genu, in mai putin de 30 de secunde ejaculez. Va rog sfaturi sau pareri. Multumesc

2 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Ai grija copile, sa nu cumva sa pici in extrema numita ejaculare precoce, daca spui ca atunci cand te masturbezi termini in 30 de secunde! Mai incet cu masturbarea! Nu sti ca tot ce e in exces este rau? Cand vei avea primul contact sexual, daca vei iubi persoana respectiva, nu vei rezista mult, 2-3 minute cred ca e mult, dar la rmatoarele, durata ar trebui sa creasca treptat; asta depinde doar de tine daca te gandesti doar sa te satisfaci pe tine, sau pui fata pe primul plan (nu sunt multi care sa se puna pe planul 2); Oricum mai asteapta pana la primul contact, nu te grabi, vei avea timp o viata!

| Dennys1521 a răspuns:

Depinde cat de excitat esti
straight face