| andreii1990 a întrebat:

Buna seara. adresez si eu o intrebare, daca ma puteti ajuta cu vreun sfat. De ce ejaculez foarte foarte putin, si fara jet? va multumesc

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca exagerezi cu masturbarea. Cand vei fi cu o fata in pat, te vei face de râs.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Posibil ai intre 12 si 15 ani si organele sexuale nu sunt dezvoltate si capabile sa producă spermă la fel ca la un adult, si cu cît te masturbezi mai des fortezi testiculele sa scoată ce nu au produs, lasa masturbarea ca nu este înca vremea ei, după varsta de 18 ani o sa i ti faci o prietena si vei vedea ca te vei simtii altfel facînd sex real nu simulare cum faci acum, ce varsta ai?

| mihai69 a răspuns:

Ai o pierdere pe undeva. Verifică instalația pentru etanșeitate!

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca te masturbezi des si nu lasi timp sa fie refacuta sperma in urma masturbarilor.

| rozetasibom a răspuns:

Nu esti potent

| Flavyy124 a răspuns (pentru rozetasibom):

Ce afirmatie lipsita de un context si o informare...asta tine de mai multi factori. ex:varsta