| ma3ryian a întrebat:

Maine am intalnire cu o fata. Ce ar trebui sa fac ceva sfaturi!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Lung_Iustin_2000 a răspuns:

Poarta-te natural si nu te preface ca iti plac unele chestii doar fiindca ii plac si ei. Daca nu va potriviti, exista multe alte femei.
Deci ideea e sa fii sincer si daca ii place de tine asa cum esti, atunci scoate-o in oras si alta data(eu am scos-o pe una la star wars si o mers de minune)

10 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Fii tu insuti.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa maninci fasole

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te felicit ca ai reusit sa ai o intalnire cu o fata, eu tare mult imi doresc asta dar nu am reusit sa scot vreo fata in oras. Apropo poate ne spui maine cum a fost.

| ma3ryian explică (pentru anonim_4396):

O sa las lucrurile sa mearga de la sine. O sa revin si o sa postez aici cum a fost.

| ma3ryian explică (pentru anonim_4396):

O sa iti vina si tie randu :p happy toate sunt la timpul lor.

| ma3ryian explică (pentru anonim_4396):

A fost foarte bine. Ne placem unu pe altul. Cel putin eu sunt topit dupa ea o frumusete de fata :*. Sper sa putem iesi maine la un film happy. Nu de alta dar are niste buze superbe laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ma3ryian):

Fain. Ma bucur.

| munteanuionvictor a răspuns:

Să te plimbi cu ea, să fii politicos, să nu fii indiscret, să vorbești despre un subiect pe care-l preferați amândoi.

| aurgrigor8 a răspuns:

Să încerci să o cunoști/ să va cunoașteți mult mai bine