| m3nt0l07CFR a întrebat:

Neata TPU! Va rog,HELP ME FAST! Fata pe care o iubesc,a fost ranita de "fostul" iar eu vreau sa fiim impreuna iar ca sa-i demonstrez ca merit si ca nu o voi rani si ca va fi bine si va uita de "fostul" mi-a dat o saptamana, doar noi 2 sa-i arat ca o iubesc...acum eu am o multime de idei in cap dar nu's prea indraznet,spuneti-mi va rog,cum ii pot arata ca o iubesc, mentionez ca eu chiar o iubesc.(14 ani)Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

1.Plecati la mare
2-Plecati la munte ca e mai eftinache
3-Cupara-i un cadou
4-Rasfat-o cu un cadou la spa sau cumpara-i ceva dragut gen cadou
5-Da-i un buchet de Trandafiri si merget-i intr-o seara sa vedeti stele doar voi doi -iar acolo puneti-va o dorinta...iar dorinta ta va fi sa fi cu ea -probabil ca o sa te intrebe si spune-i ce dorinta ti-ai spus ....bate fieru cat e cald acum ca e bulversata amice.

| Cristiann25 a răspuns:

Tu esti superman!

| ionutsimpplu a răspuns:

Pentru inceput fa-o sa rada e cel mai important sa faci o fata sa fie vesela in preajma ta, nu te panica fi tu insuti va fi suficient. Incearca sa o asculti si sa o ajuti in toate problemele ei, apoi pas cu pas incepi cu complimente, si cand se asteapta mai putin ia-o de mana si saruta-i fruntea si acolo incepe magia. sper ca te-am ajutat

| MrCristian a răspuns:

Salut.Pentru inceput ar trebui sa fi atent cu ea, sa ii zici lucruri frumoase, sa o alinti adica sa te comporti frumos cu ea.Si treptat treptat sa o mai iei de mana, sa o iei in brate etc.Nici tu sa nu te dai la ea ca un disperat.Asteapta ca toate sa vina din partea amandurora dar stii cum e, baiatul face primul pas. Sper sa iti fi fost de ajutor. Ceao