| mariusik17 a întrebat:

Am o problema pe care as vrea sa o rezolv cat mai repede posibil. Nu stiu daca e prea tarziu asa ca am incep sa va povestesc. Pe mine de cand aveam 10 ani ma ustura capul penisului. Nu ma ustura permanent doar cand il ating dar nu pot sa tin mana pentru ca ma jeneaza. Am crez ca problema asta se va rezolva la primul meu act sexual. Penisul meu in stare fleasca se decaloteaza fara probleme, dar "ata" ca sa ii zic asa este foarte groasa iar cand il decalotez se strange toata piele sub gland nu stiu daca am zis corect. Nu inteleg ce fel de problema e. Nu stiu daca e fimoza sau nu. Am avut parte de primul meu act sexual anul trecut la 16 ani acum avand 17 ani. La inceput m-a durut foarte tare capul penisului si ma si usturat iar dupa primele 10 minute nu am mai simtit nimic, nici placere nici durere. Va rog frumos ajutati-ma nu stiu ce sa fac.

7 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Programeaza-te la un urolog.Nu e nimic rusinos, ei cu asta se ocupa. Stiu ca probabil nu asta vroiai sa auzi de la noi dar e singura solutie sa aflii ce ai si daca reprezinta sau nu o problema.

| marya1994 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la ginecolog el va sti cel mai bine ce e de facut

| Cosmotel a răspuns (pentru marya1994):

Draga, ginecologul se ocupa doar de fete/femei. laughing

| AlexTeYubeste315 a răspuns:

SALL, te ustura capul penisului pentru ca poate nu te ai spalat bine dar stiu si pe mine ma jeneaza cand in ating sau cand ma spar doar (CAPUL) dar eu ma spal zilnic si tot nu inteleg ce am in fine legat de tine... du-te la urolog si fa o programare sau spune-i tatalui tau ca e barbatwinking

| Ne3quicKBăă a răspuns:

Salut mariusik17.

Cel mai bine ar fi sa te duci la un doctor, el va fi singurul care iti poate zice concret de ce natura e problema ta.

Bafta.winking

| SmileLife a răspuns:

La medik pleaca

| anna9372 a răspuns:

Du-te la doctor