| TheToxicNightmare a întrebat:

Salut numele meu este Maria si am 11 ani si sa va spun o poveste in care trebuie sa ma ajutati sa o continui:In clasa a-2-a m-am mutat intr-o alta clasa mai buna, si in a doua zii am facut cunostinta cu un baiat dragut la care m-am indragostit pe nume Radu. A amandoi suntem timizi dar n-e intelegem bine.Pana in clasa a-5-a acesta m-a invitat la o plimbare in parca. Dupa o ora de plimbare ne-am asezat pe banca.Am devenit mai rusinosi atunci dar inca il iubaesc enorm si sa ma ajuta-i va rooooog cum sa ii spun ca il iubesc si ca il vreau sa il sarut ca imi place de el enorm.Ciudat la varsta asta stiu dar sunt timida si nu vreau sa o iau brusc, vreau sa o iau cu usorul.Ma ajutati va rooog?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmma mmmarria mmma.esti mmmica ma.ccce-ttti ttrrebuie ba ba baieti ma? pppunne mmmmanna mma pppe cccartte ma.

9 răspunsuri:
| anamariaiuliana a răspuns:

Eu am 12 ani si ma cheama tot Maria si am un iubit tot pe nume Radu dar eu i-am spus ca il iubesc printr-un biletel care il l-am bagat in cartea de romana si m-am semnat poti incerca si tu sa faci la fel poate merge la mine a mers.

succes!:-)

| myha a răspuns:

LOOOL
doamneeee.happy
Eu de abia la 15 ani mi-am facut prieten.
Poi referitor la intrebarea ta. Zambeste-i, ia-l de mana( fa-ti curaj), si apropie-te usor de el si pupa-l:d
Fundita:d

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Eu i-as fi dat fundita lui @myha ea merita cel mai mult.@Tepes nu tea lamurit cu nimic... ce copil Doamne

| latexcap93 a răspuns:

Mda thinking dragostea nu are varsta. Asa e. Iti recomand prezervativul.

| madalykuka a răspuns:

. depinde dac santeti ca fratii spune-i direct.winking
eu asa am facut mereu.
daca nu sunteti chiar asa de apropiati ...mereu au existat petrecerilewinking date de prieteni komuniwinking[okazia perfecta mai ales daca jucati vreun joc pe saruturi...]
bine asta intre 4 okiwinking
succes'eee laughinglaughing
succes oricum nu-ti fa pb toti trecem pe acolo mai repede sau mai tarziuwinking

| frumusik_6841 a răspuns:

Esti tare serios la 11 ani prieten hmmm cam ciudat... spune-i direct Te Iubeschappy

| Bubuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

La 11 ani vrei sa te lingi?=]].
eu la 11 ani aruncam oua pe peretsii=]].
ORicum.
Uite`te in ochii lui si zambeste`i. O sa`si dea seama si o sa te sarute.
Sau cel putin la mine merge mereuthinking
bafta:*.

| teutza99 a răspuns:

rolling on the floor Radu sa te invite in parca pe tine nu te cred

| euforia a răspuns:

Maria gandeste-te mai bine la ceea ce simti, iar adancul tau nu simtii acel sentiment de dragoste. Radu este un coleg cu care te impaci tu bine si iti poate fi amic. Eu LA 11 ani am avut primul meu prieten ma gandeam continuu la el dar acum la 15 ani am realizat ca aceea nu a fost dragoste simi pare rau ca atunci in loc sa visez sa ma joc cu fetele vroiam sa stau cu el, eu nu am avut dorinta sa ma sarut cu el si acum ma bucur ca nu am facut asta. Crede-ma e bine sa-ti vezi de ale tale caci fara sa-ti dai seama iti afecteaza scoala, incearca sa uiti de el. Ajutal daca are nevoie de ceva ca doar sunteti colegi si evital politicos iar daca te tot te mai gandesti la el intalnestete cu o prietena sa va plimbati prin parc inainte de culcare citeste o poveste ca te ajuta la scoala si sa nu te gandesti la el pe timp de noapte, iar la scoala daca iti atrage atentia inceraca sa te concentrezi la ora si sa raspunzi cel mai bine. Iti doresc succes din tot sufletul meu, esti copil profita de asta de dragoste ai timp.winking