| Jokers666 a întrebat:

Salut! Oare aș avea vreo sansa daca o fata acum ma place ca prieten sa ma placă ea pe parcurs ca iubit ca eu vb cu ea de o zi nu am mult?

11 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Buna Joker, in primul rand as vrea sa aflu varsta ta. Daca ai sub 18, ramaneti prieteni deocamdatahappy

| RAY a răspuns:

Singur te bagi în zona morti, dacă.nu e atrasa de tine fizic te vede ca un provider nu ca un iubit, citește asta https://dezvoltareinterioara.com/......u-femeile/ foarte bun articolul

| Apokales a răspuns (pentru RAY):

Deci trebuie sa le dam cu pumnu-n gura ca sa ne placa laughing?

| tzionut a răspuns (pentru Apokales):

Apoi sex ca la Vaslui (domnii mei cred ca am ramas cu o obsesie sad )

| RAY a răspuns (pentru Apokales):

Nu ma, trebuie sa fie atrasa de tine fizic dar și sa fii masculin.

| Apokales a răspuns (pentru RAY):

Pare ca articolul ala este despre un aventurier de o noapte si un barbat care ramane. Chiar ti-a fost folositoare panarama aia de articol?

| RAY a răspuns (pentru Apokales):

Daca atat ai inteles ce sa spun

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să vorbești de ea zilnic și să faci ceva cu ea împreună.

| Apokales a răspuns:

Daca ai vorbit cu ea doar de o zi, atunci ai sanse. Doar nu te-ar declara iubit din start, nu? Trebuie sa va mai cunoasteti pana la a-ti da seama daca "aveti chimie".

Răspuns utilizator avertizat