| inmate4587 a întrebat:

Salut! Pe data de 30 aprilie prietena mea a luat pastila de a doua zi (escapelle) dupa un contact sexual neprotejat (tin sa mentionez ca nu am ejaculat in ea, dar dimineata urmatoare am continuat tot fara prezervativ) si astazi, 5 mai, la 6 zile dupa incident, i-au aparut niste sangerari vaginale de culoare visinie.
Tin sa mentionez ca ciclul ei a inceput pe 23 si i s-a terminat seara pe 29, de la ce pot aparea astfel de sangerari?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

De la efectele secundare ale pastilei Escapelle!