| Ricardo26 a întrebat:

Am si eu o problema. Prietena mea are 20 de ani si suntem impreuna de un an. In acest an am avut contact sexual de foarte multe ori. In ultimu timp de cate ori incercam sa o facem nu reusim. De cate ori incerc sa o bag spune ca o doare foarte tare si nu suporta deloc. Din ce cauza poate fi asta?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindc are o infectie genitala. Trebuie sa ajunga urgent la ginecolog, de preferat in primele 48 de ore de la prima paaritie a durerii sau cat maiurgent dupa aceea

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect poate fi primit doar din partea unui medic ginecolog. Doar acesta poate emite diagnosticul pe baza analizelor si observatiilor obtinute in urma unei consultatii de specialitate amanuntite. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Din cauza ca tu te grabesti sa o bagi cat mai repede si ea nu este pregatita in momentul acela sa te primeasca.

| LoveSleep a răspuns:

A devenit virgină din nou, bucură-te.

| Radu_Mihai_1982 a răspuns:

Consulta un medic de specialitate... unul din voi are o problema.