| Andrey2210 a întrebat:

Salut prieteni! Acum cateva zile, am vrut sa fac si eu dragoste cu prietena. Am inceput noi sa ne facem de cap si cand am ajuns la acel moment, nu mi s-a sculat, a încercat si ea si nimic. Nu stiu ce sa fac de la ce o fi, nu mai mi se ridica deloc, înainte doar ma gândeam si gata era drept, acum nimic. Ce trebui sa iau sau ce sa fac/ La ce medic de specialitate sa ma duc?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

La un psiholog. N-ai nici pe naiba, e doar din cauza emoțiilor.

| TheGentleman a răspuns:

S-o lași mai ușor cu l@ba

Răspuns utilizator avertizat
| Justme32 a răspuns:

E destul de dificil să nu mi se pară amuzant asta... S-ar putea ca ea să fi fost doar un pin up și nu ai dorit-o cu adevărat. Ea ce spune despre treaba asta? Oricum, un neuro psihiatru ar fi indicat să mergi dacă la ea nu ţi se scoală și știu și toți miștocarii de pe TPU. Soluție tehnică? Educă -ţi penisul să te asculte

| Edyy5555 a răspuns:

Lasa laba mai moale si daca persista incearca cu un tip