| alexandrutoxic a întrebat:

Am 16 ani și sunt virgin. Azi am încercat sa merg la prietena mea și am vrut sa facem dragoste. Trebuia să așteptăm până se face mai seară și că să nu stăm tot ne-am frecat, adică se punea pe mine și se freca. După ce se făcuse mai seară am început sa ne dezbrăcam și imi era moale nu mi se ridica deloc ...eram și stresat un pic și înainte sa merg la ea m-am masturbat.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Ai fost prea stresat și te-ai inhibat.

| darrio2007 a răspuns (pentru mihai69):

Păi, dacă erau parintii ei acasă! Si-au ales un moment „prielnic" pentru a face sex.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce trebuia sa asteptati sa se faca seara? Va era rusine sa va vedeti unul pe altul dezbracati? Trebuia sa o faceti din prima.

| alexandrutoxic explică (pentru darrio2007):

Erau și părintii ei acasa si trebuia sa așteptam sa se culce...

| darrio2007 a răspuns (pentru alexandrutoxic):

Inseamna ca au parinti „buni" daca s-au culcat si si-au lasat odrasla pe „mâna"(...) ta.

| alexandrutoxic explică (pentru darrio2007):

Le-am facut o intenție bună laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru alexandrutoxic):

Ai facut o (...)!

| mihai69 a răspuns (pentru alexandrutoxic):

Păi dacă ai vrut să se culce... uite că ți s-a culcat! rolling on the floor

| NotNamed a răspuns (pentru mihai69):

Moor ba?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Data viitoare incearca ca fix dupa ce va excitati sa faceti asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la emotii.

| alexandrutoxic explică:

E problema daca m-am si masturbat inante sa merg la ea?

| MariaAna111 a răspuns:

Lasă stresul și fii relaxat data viitoare!