| SnFrcit a întrebat:

Rog ajutor de la domnisoare si de la baieti, sunt complexat cand merge vorba sa duc o discutie cu o domnisoara, asa vrea sa vorbesc cu cineva pe mess, o fata care are experienta cu baietii, care multe cunoaste, la fel ar fi bine daca as vorbi si cu un baiat sa-mi lamureasca el ce si cum, ca nu cam am experienta cu fetele, cu distractiile mai stiu eu. Am 17, sunt destul de atragator, multe fete ar dori sa fie cu mine insa eu franez, nu stiu de ce, va rog ajutor.

as dori sa discut cu domnisoare de la 16 in sus (mici exceptii), puteti lasa ID de mess aici, va multumesc mult, va pup pe toate.

2 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Sa--ti explic ceva e normal acum eti in etapa adolescentei cand doar distractiile sunt in capul tau. poti sa te distrezi deoarece vor veni etape mai grele mai tarziu responsabilitati, copii.in sfarsit nu asta conteaza poti sa vorbesti cu o fata sa aveti o relatie sa castige increderea in tine sa aveti o iubire pura deoarece oamenii au nevoie de iubire,sa-i dovedesti c anul eti badaran si sa vorbesti cu ea discutii simple frumoase nu de la inceput,, vrei sa te culci cu mine''? nu, asta ar strica totul fi tu insati o fata cuminte apreciaza puritatea baiatului sper ca te-am ajutat si iti urez mult succes bafta:-x

| Alex_2905 a răspuns:

Frate
add
t1k_tak.mitza si te ajut eu
daca ti se pare correct ce iti zic
revino si da-mi funditabig grin