| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare mai putin buna dar totusi, este cineva interesant in a cunoaste noi persoane, as dori sa vorbesc cu cativa baieti sau fete, are ar fi interesate in a vorbi cu mine, pentru ca as dori sa pun niste intrebari, si vreau sa stiu daca sunt ceva fete cu experienta si baieti care au trecut oarecum prin viata sa-mi dea sfaturi.

Răspuns Câştigător
| AmiRa33Rebeca a răspuns:

Eu imi doresc sa cunosc o persoana noua de cateva zile. Sa fie o coincidenta? laughing Lasa-mi mesaj pe privat happy

12 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Lasă un id pe privat.

| DarthRevan a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Ce id sa-ti dau, nu mai bine imi dai add pe TPU?

| DarthRevan a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

DiamondRax e idul al gaseti pe facebook

| DarthRevan a răspuns:

Cum pot sa-mi schimb statusul de junior? vreo idee?

| Maya2014 a răspuns:

Interesant...ma poti adauga daca vrei

| AmiRa33Rebeca a răspuns:

Hei... scuze, dar cica statutul de membru junior nu-mi permite sa iti scriu mesaje.O alta varianta?

| DarthRevan a răspuns (pentru AmiRa33Rebeca):

Ai facebook sau mess?

| DarthRevan a răspuns (pentru AmiRa33Rebeca):

Da-mi facebookul sau ce doresti tu.

| AmiRa33Rebeca a răspuns:

Ti-am dat add pe facebook. ( ala cu rimond alex.)