| Andreii1423 a întrebat:

Salut, sa nu credeti ca sunt un *** obsedat de masturbare, dar am 12 ani si nu am sperma, stiu ca e normal sa nu am dar am vazut copii de 12-13 ani care au spus ca ei au sperma, desigur nu e sperma e un lichid, ceva alb, asemanator cu sperma, dar suptire, mii s-a spus ca cei de varsta mea au acel lichid, dar eu nu am acel lichid si am 12 ani, ar trebui sa ma ingrijorez?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca respectivul lichid sa fie lichidul preejaculator care este produs de alte glande, nu de cele seminale. Dar si in cazul lichidului preejaculator cantitatea acestuia poate sa fie foarte diferita de la un individ la altul. Sunt barbati la care NU se produce deloc acest lichid, insa sunt si barbati in cazul carora se produce excesiv de mult. O spun din proprie experienta, fiindca nici mie nu-mi functioneaza glandele bulbouretrale. big grin

1 răspuns:
| danyyuby69 a răspuns:

Da-i in continuare sefule ca vine slobozu odata si-o data