| AlhghgfgdgAlxfr a întrebat:

Salut sad

Sunt un progrmator/liceean, cum vreti voi.

Numai sunt bun de nimic de cand m-am indragostit.Ma uit ore intregi la fotografiile ei, numai am chef de nici un limbaj de progrmare(de o fii C#, JavaScript, PHP etc.). Acum am aflat ca are iubit, vazandu-i sarutandu-se.Am mai fost indragostit, dar nu in halu' asta.Este foarte diferita de restul' :este draguta, inteligenta(ce sa mai spun,ca-s multe...),amabila(nu ii place sa jigneasca ), amuzanta si se intelege cu toata lumea.

Tin sa mentionez ca am fost colegi in clasa I,dar la sfarsit de an m-am mutat in alta scoala(din afara orasului),apoi in cl. a V-a am revenit in oras,iar in clasa a IX-a (acum) am vazut-o.

Sunt sigur ca tipul cu care sta (nu este prost,adica judeca, dar este fitos, iar ea nu este) doar asa, ca a mai avut si altele. Sunt sigur ca nu o iubeste. Ciudat este ca in momentul in care s-a uitat si ea la mine lung...

Va rog, ajutati-ma.Cineva, care se pricepe sa-mi lase adresa sa de facebook.

Lasati-mi adresa voasta de FB si ajutati-ma sa-i despart.
Daca ma ajutati va voi invata programare/web design.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu cred ca iubitul actual e badboy iar tu esti baiat cuminte,e asta e man trebuie sa accepti ca asta e s-a terminat, stiu e foarte greu, majoritatea care au suferit dintre noi cu greu au mai pus ceva a doua oara, accepta ca asta e, uite daca tot lucri in it fa ceva si lucra, la inceput e greu dar cu timpul o vei uita, ce sa faci asta e

| SergiuBoss11 a răspuns:

De ce sa incerci tu sa-i desparti? daca va afla atunci te va uri din tot sufletul.relatii in timpul liceului, astea nu merg niciodata.cu siguranta se va desparti de baiatul ala si va sari in bratele tale.

| AlhghgfgdgAlxfr explică (pentru SergiuBoss11):

Macar hai pe fb. Poate vrei sa inveti ceva programare si poaqte mai disutam si despre fata asta.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru AlhghgfgdgAlxfr):

Am renuntat acum foarte mult timp la deprinderile realiste,in favoarea celor umanistehappy. Sunt nevoit sa te refuz, dar, totusi, daca ai si alte nedumeriri, ma poti intreba intr-un mesaj sau tot aici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Vezi,daca nu a luat-o in clasa intai?

| AlhghgfgdgAlxfr explică (pentru anonim_4396):

Prost am fost laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlhghgfgdgAlxfr):

laughing)Stai calm ca iti trece. Timpull le rezolva pe toate/Bine ca nu suferi de altceva.E suferinta si asta dar parca e... dulce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza daca el o iubeste pe ea. Conteaza daca el e mai bun decat tine, ceea ce cred ca e din moment ce el a luat trofeul si tu lasi muci prin batiste. Daca e mai bun (mai bogat, mai frumos, mai alpha) evident ca ea il va prefera pe el, cu toate fitele lui. Daca iubiti pe cineva nu inseamna ca voi ii puteti oferi mai mult, inseamna doar ca iubiti pe cineva, atat. E posibil ca ala sa fie mult mai potrivit pentru ea decat tine.

| Zedge a răspuns:

Nu e bine sa te bagi in viata altora si sa le strici relatia, nu s-au terminat fetele vei gasi altele si mai dragute, trust me! Sau poate se va desparti de ala intr-un final si vei avea drum liber spre inima ei.

| Oxymorone a răspuns:

Ea a ales sa il iubeasca pe ala,nu pe tine,pentru ce sa-i desparti? Crezi ca daca ea il iubeste pe el,dragostea asta va disparea imediat dupa ce ii desparti si va fi complet fericita sa te aleaga pe tine? Nu e un concurs,ea il iubeste si nu a facut nicaieri publica ideea ca si-ar dori sa fie despartita, si daca tot tii neaparat sa faci asta desi ti-am spus cum sta treaba, da-te drept fata ( incearca poze de pe ask care sa pare credibile, ma refer la faptul ca ar trebui sa alegi niste poze care sa apartina aceleasi persoane, incearca postari cat mai credibile si vreo 2000 de prieteni ),ii dai add respectivului si incerci sa porti o conversatie decenta (neexagerata),sau sa faci ceva gen :Ai prietena? nu vrei sa fii cu mine? Pentru ca din cate am inteles...ea este desteapta si nu cred ca s-a cuplat cu un retardat. Incearca sa fii putin mai mult decat este fata de care iti place si usor,usor il tragi de partea ta,ai nevoie de siretenie,calitate,inteligenta (si ma indoiesc ca nu o ai), amabilitate si muuulta, muuulta gingasie :) Sper ca e ok scris, daca nu iti iese, da-mi add aici ( https://www.facebook.com/profile.php?id=100009281739577 ) Bafta.

| AlhghgfgdgAlxfr explică (pentru Oxymorone):

Nu te pot contacta.

| Oxymorone a răspuns (pentru AlhghgfgdgAlxfr):

Incearca acum.