| AlhghgfgdgAlxfr a întrebat:

Hey everyone!
Sunt un progrmator/liceean, cum vreti voi.
Numai sunt bun de nimic de cand m-am indragostit.Ma uit ore intregi la fotografiile ei, numai am chef de nici un limbaj de progrmare(de o fii C#, JavaScript, PHP etc.). Acum am aflat ca are iubit, vazandu-i sarutandu-se.Am mai fost indragostit, dar nu in halu' asta.Este foarte diferita de restul' :este draguta, inteligenta(ce sa mai spun,ca-s multe...),amabila(nu ii place sa jigneasca ), amuzanta si se intelege cu toata lumea.
Tin sa mentionez ca am fost colegi in clasa I,dar la sfarsit de an m-am mutat in alta scoala(din afara orasului),apoi in cl. a V-a am revenit in oras, iar in clasa a IX-a (acum) am vazut-o.
Sunt sigur ca tipul cu care sta (nu este prost, adica judeca, dar este fitos, iar ea nu este) doar asa, ca a mai avut si altele. Sunt sigur ca nu o iubeste. Ciudat este ca in momentul in care s-a uitat si ea la mine lung...
Va rog, ajutati-ma.Cineva, care se pricepe sa-mi lase adresa sa de facebook.
Lasati-mi adresa voasta de FB si ajutati-ma sa-i despart.
Daca ma ajutati va voi invata programare/web design.

7 răspunsuri:
| asul10 a răspuns:

Priveste partea buna, poti deveni narcisist. Uiti de ea.

| mentholinks a răspuns:

Programeaza-le o despartire.

| nic3rr a răspuns (pentru mentholinks):

Nu e ok sa-i faci sa se desparta. Cel mai ok e sa incerci sa o cuceresti tu si asa ea v-a putea alege... ti-am trimis pm cu adresa mea de fb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa timpul sa se ocupe de toate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine uita de ea. Serios dude, sunt o gramada pe acest frumos pamant pe care il numim terra.

| Kirschen a răspuns:

Salut. Eu zic sa o uiți, nu merita sa aștepti după ea sau sa ii despărți. Sunt multe fete pe Terra. Btw: eu știu Web Editing.

| Faneceltare a răspuns:

Stalk much?