| AlhghgfgdgAlxfr a întrebat:

Hey everyone!

Sunt un progrmator/liceean, cum vreti voi.

Numai sunt bun de nimic de cand m-am indragostit.Ma uit ore intregi la fotografiile ei, numai am chef de nici un limbaj de progrmare(de o fii Ruby,Python, C#, JavaScript, PHP etc.). Acum am aflat ca are iubit, vazandu-i sarutandu-se.Am mai fost indragostit, dar nu in halu' asta.Este foarte diferita de restul' :este draguta, inteligenta(ce sa mai spun,ca-s multe...),amabila(nu ii place sa jigneasca ), amuzanta si se intelege cu toata lumea.

Tin sa mentionez ca am fost colegi in clasa I, dar la sfarsit de an m-am mutat in alta scoala(din afara orasului), apoi in cl. a V-a am revenit in oras, iar in clasa a IX-a (acum) am vazut-o.

Sunt sigur ca tipul cu care sta (nu este prost, adica judeca, dar este fitos, iar ea nu este) doar asa, ca a mai avut si altele. Sunt sigur ca nu o iubeste. Ciudat este ca in momentul in care s-a uitat si ea la mine lung...

Va rog, ajutati-ma.Cineva, care se pricepe sa-mi lase adresa sa de facebook.

Lasati-mi adresa voasta de FB si ajutati-ma sa-i despart.

Daca ma ajutati va voi invata programare/web dev.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Numai te plange atata si invata ceva nou din domeniul tau, asa se intampla cand esti beta fi alfa

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doamne ferește mai te milogești de aia mult, fi naibii mascul, esti o fetita plângăcioasa offfff m-a lasat iubi, pe mine cand m-a lasat, mau lăsat toti prietenii, iubita toti, crezi ca mam plâns am mers mai departe asta e viata merge inainte

| AlhghgfgdgAlxfr explică (pentru RAY):

:'(

| RAY a răspuns (pentru AlhghgfgdgAlxfr):

Numai te plange atata si invata ceva nou din domeniul tau, asa se intampla cand esti beta fi alfa

| Doub a răspuns:

Am un sentiment de deja-vu.

| AlhghgfgdgAlxfr explică (pentru Doub):

Ce sfat imi dai?

| Doub a răspuns (pentru AlhghgfgdgAlxfr):

Uit-o sau ai răbdare.

| qCrazyMan a răspuns:

Uite man, nu ai cum sa-i desparti. eu zic mai bine sa-i spui ce simtiti pentru ea..si poate o sa se gandeasca si o sa vrea sa fie cu tine, sper ca te-am ajutat

| StephanieS a răspuns:

Fie roata si patrata tot se intoarce ea odata. Sa nu incerci niciodata sa desparti doi oameni care poate chiar se iubesc. Nu oti fi fericit pe nefericirea altuia!

| DyingLight a răspuns:

Esti o fetita plangacioasa, asta esti. Nici macar nu o iubesti. N-ati fost impreuna, da' zici ca o iubesti. Hai mai lasa-ma cu copilariile tale.

| Iuliana_Andreea_1998 a răspuns:

Nu e bine dacă încerci să îi desparți, dacă ea e cu el înseamnă că ea a ales asta, las-o să aleagă singură ce vrea. Din moment ce are iubit, nu e frumos din partea ta să te bagi peste relația lor. Și o fi el cum o fi, dar dacă ea îl place, nu ai ce-i face. Așteaptă până se despart dacă ai răbdarea asta sau uit-o! Încearcă să vorbești cu ea și să îi spui că te-ai îndrăgostit de ea, atunci o să știi exact ce ai de făcut.