| Alex2678 a întrebat:

Joc un joc,acolo am intalnit o fata si ne-am imprietenit. In timp am devenit mai apropiati,ea e din alta țară dar o pot vizita,aproape ca plănuiam totul. Am parola de la contul ei,am intrat si am vazut ca vorbise cu cineva (cand trimiti mesaje iti raman salvate) ea le-a sters. I-am spus ca i-am umblat prin mesaje si am intrebat-o de ce. Ea a zis ca nu a fost nimic important si ca eu sunt singurul baiat la care se gandeste si cu care vorbeste... cel putin cu care vorbeste mai deschis. Ne-am certat si cred ca nici prieteni nu mai ramanem sad tin la ea dar sa stiu ca vorbeste cu altul si ala se da la ea... aici depinde si de ea dar sunt confuz. Ea a zis ca doar la mine se gandeste, poate minte dar sa aiba dreptate? Fetelor, stiti care ar fi solutia? Ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| Rux04 a răspuns:

Bună. Te sfătuiesc ca pe viitor să nu mai intri pe contul partenerei. Gelozia strică relațiile. În ceea ce o privește pe ea: din moment ce a vorbit cu altul nu dă doi bani pe tine. Mai bine caută pe altcineva.

7 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

O întâlnești pe un joc, greșit pentru că nici măcar n-ai întâlnit-o pe fata de care ne vorbești.
Pe urmă susții faptul că îți pasă de ea. De cine mai exact? De un cont de utilizator?
Cum ar putea să îți pese de o persoană pe care n-ai întâlnit-o?

| darrio2007 a răspuns:

Joaca de copii. Serios!

| Adry05 a răspuns:

Păi depinde și ce vorbea cu el, dar oricum ce să faci cu una din altă țară? stai potolit și caută una măcar din aceeași țară

| Andreeush a răspuns:

Dacă vorbește cu altul înseamnă că nu ești atât de important pentru ea.

| LPCTSTR a răspuns:

Esti paranoic, intre voi nu a fost, nu este si nici nu va fi nimic, relatiile durabile si sigure se formeaza prin contact fizic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o joaca la propriu. V-ati intalnit pe un joc. Ce sa fie serios? Plus ca este din alta tara, nu e ca si cum ar fi din alt judet. Iti cam pierzi vremea cu jocul si cu fata aia. Cauta pe cineva de aici, sunt destule.

| anamaria82726 a răspuns:

Mai deci era clar ca asa se va intampla. Ati vorbit pe un soc pana la urma. Pe jocurile in care se vorbeste, nimeni nu vorbeste doar cu o persoana. Vorbesti cu multi. Sincer, nu prea pare la cei care aud asta ca e bine. Putea fi oricine. Pe un joc nu ii vezi fata reala