| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara tuturor,sunt cu o fata de o luna si saptamani,totul a fost bine pana acum cateva zile,ea vorbit cu un baiat sa isi faca ceva la par,abia a doua zi mi-a spus ca acel baiat i-a spus ca ce fund frumos are,si eu i-am spus ca ce ia raspuns cu multumesc si a ras si a spus ca nu,i-a spus sa nu mai vorbeasca asa ca are prieten,cand i-am spus sa-mi arate conversatia a spus ca a sters-o pentru ca stie ca reactionam urat,si i-am spus ca daca nu avea ceva de ascuns nu o stergea si dupa aia i-a spus in fata mea ca nu vrea sa o faca la par,bine,i-am spus sa imi promite ca nu mai face,astazi m-am uitat la ea in telefon aiurea si am vazut in albumul messenger de pe telefon poza cu unu,cand am vazut m-am turat si am vorbit cu ea si i-am spus ca daca nu vedeam poza nu imi ziceai nimic, a spus ca nu mi-a spus si a sters conversatia da iar ne certam ca de trei zile tot certati suntem si i-am spus gata punem punct si ea a spus ca eu imi bat joc de sentimentele ei si ca pot renunta asa usor, oameni buni sunt eu asa batut in cap?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu vorbiti 3-4 zile deloc ca sa poata sa treaca supararea aceasta apoi sun-o brusc si cheam-o sa iesiti. Vorbiti normal, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat si poarta-te mai afectuos cu ea decat pana atunci. Intr-o alta zi incearca sa ai o discutie calma cu ea in care sa-i explici ca ai impresia ca-ti ascunde lucruri si s-o rogi sa fie deschisa cu tine si sa-ti spuna absolut tot si tu sa faci la fel cu ea. Incearca sa nu te mai superi din nimicuri si sa incerci sa ai incredere in ea cand iti spune ceva si ma gandesc ca asa n-o sa-i mai fie atat de frica sa-ti spuna faze de genul.

| Kampion a răspuns:

Frate, asa sunt fetele, eu am avut o relatie de 1 zi, s-a despartit de mine din cauza ca place pe altcineva...

| Ioscaa1 a răspuns:

O cunosti bine? poate nu e chiar asa cum o crezi tu...In ziua de azi, rar gasesti pe cineva de incredere

| Boy91 a răspuns:

Multumes frumos, am sa incerc si asta

| Secsitive a răspuns:

Păi, uite cum stă treaba. E ok să fi gelos, dar să nu exagerezi. Dacă ea e aleasa, îți va fi fidelă mereu, se va întoarce mereu la tine, dacă nu, nu. Iar la faza cu cearta, nu e deloc ok să țină 3 zile. Unul dintre voi sau amândoi sunteți orgolioși, nu e bine. încercați mereu să găsiți o cale de rezolvare. Poate chiar ține la tine, cred thinking Tu știi. Îți zic să ai grijă și să nu-ți dai sufletul din prima pe tavă, o să regreți și o să suferi.
Ai grijă de tine și de sufletul tău! Pace!