| Petrika_5696 a întrebat:

Salut spuneti-mi va roog daca bei mercur de la doua termometri poti muri sau nu? Imi spune cineva?

16 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Ioi baiete. Daca bei mercur MORI.Nu ai cum sa supravietuiesti, pentru ca contine substante super toxice, care...iti provoaca o moarte de toata frumusetea.

| BomBonika_9617 a răspuns:

1) Invata sa scrii in romana baiete!
2) DA ai putea muri!

| Venator a răspuns:

Da dc sa consumi mercurul care costa? Aruncate de pe o cladire ca e gratis si sa vezi ce adrenalina o sa ai smug

| adela93 a răspuns:

Deci se moare numai de la 4 termometre in sus. Daca sunt termometre de fund si nu de exterior se poate incerca si cu 5-6 fara riscuri asumate.

| StillLoveU a răspuns:

Ti-am mai expicat o data ca mai rau de atat nu ajungi chiar nu intelegi. si dk vrei sa mori cumpara-ti termometru din alt magazin si alta firma ca poate nimeresti unul cu mercur adevarat. laughing) offf doamne multi mai ai in gradina

| adormuzika a răspuns:

Doua termometriilaughing

| iulya_6725 a răspuns:

Cata vrajeala pe capu tau. ai mai pus o intrebare d genu asta... data trecuta ai zis ca ai baut dintr-un singur termometru acu' din doua fi serios laughingpai daca ai fi baut doar din unu acum veneam la pomana tahtongue

| CudiDaKid a răspuns:

Ba, esti mort?straight face daca nu atunci. nu, nu mori!

| tpurotpuro a răspuns:

Aoleu, ai facut asta? Eu stiam ca doar daca daca il atingi poti muri in 2 secunde.Uau.Noroc.
Funda?

| alex1343 a răspuns:

1)Mori imediat(deci nu ai facut-o)
2)Invata romana analfabetule laughing
3)Daca ai facut-o pentru. o fata esti un mare prost laughing

| Schoompika a răspuns:

Tu esti in clasa1, nu? iti dai seama ca se scrie doua termometre sau doi termometri?! lase-te de prostiile astea coplilule daca n-ai ce face cu timpul liber citeste coloreaza deseneaza scrie crede-ma iti va fi util de la 8 ani in suslaughingca nu pacalesti pe nimeni aici

| Schoompika a răspuns:

Mai degraba ai posta intrebarea asta la categoria,, marii bufoni"laughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da parca era 1 acum sunt2?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar nu m-as juca cu asa ceva. daca nu te omoara, sigur ramai cu sechele. http://drstomatolog.ro/medicina-holistica/aliaje-dentare

| zRazvaNxzz a răspuns:

Sa fi primit sad

Ps: daca ai facut-o pentru o fata esti cel mai mare prost! laughingrolling on the floor si is 100% sigur ca pentru o fat ai baut

| Petrika_5696 explică:

Am baut numai de la un termometru.