| cristi995 a întrebat:

Stiu ca o sa radeti, dar am nevoie de niste ajutor. 2 fete mi-au cerut sa facem sex in excursie, le cunosc de 8 ani, cu una am fost impreuna, mentionez ca avem 15 ani. Sa folosesc prezervativul? Am CAREX. Sa le spun sa imi faca oral? laughing. Si daca sunt 2 fete, cum ar trebui sa le tratez pe amandoua sa nu se simta una marginita. Nu imi spuneti ca nu ar trebui sa o fac etc... Va multumesc anticipat! P.S, Sunt sanatoase tun, la fel si eu.

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa lasi fetele in pace, două fete ti au cerut sa faci sex cu ele? Wow ce fantezii ai? Altii caută una cu care sa faca sex, tu deja ai două? Si vrei sa te crede m pustiulică? Lasă fetele in pace daca nu vrei sa ajungi pe la sectia de politie, ca sigur părintii fetelor nu stiu de propunerea fetelor, care fie vorba intr e noi(cei de pe TPU bineinteles) nu cred ca fetele ti au propus asa ceva, ci eu cred ca tu te gindesti sa o faci cu amindouă. Asa ca m ai bine trezeste te din vis, da ti repede două palme si spală te pe ochi cu apă rece, ca o i ei razna. Pune mina pe carte nu pe prezervativ la vârsta ta i ti stă capul la sex? Rusine sa ti fie. poate te spun fetele acele părintilor, sa vezi tu ce sex faci la sectie, dar sa ai prezervativele cu tine, sa le pui pe bastonul politiei cu care te va încinge la fundul gol, sa nu i ei vreo boală de pe pulan.

| cristi995 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Tu crezi că am timp de pierdut în a vă prosti pe voi? Dacă nu crezi te rog nu mai comenta! Si da, dacă tu te chinuiai să găsești una nu înseamnă ca și alții trebuie. O zi faină!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru cristi995):

La vîrsta ta nici nu ar trebui sa te gîndesti la sex, ai timp destul după 18 ani incolo, vrei sa le nenorocesti pe fetele alea? Sau ce vrei tu de fapt?

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa folosesti prezervativul? Nu vreti sa va intoarceti 5 din excursie?

| Emilian65 a răspuns:

Daca ele vor sex, nu rata ocazia. Nu uita sa te protejezi! Ca sa nu se supere niciuna, faci un numar cu una, alt numar cu cealalta s.a.m.d. pana sunteti toti trei multumiti de ce atifacut pan acum. Dar nu uita, la fiecare numar schimbi prezervativul.

| kandaraki a răspuns:

Pur si simplu fetele si-au batut joc de tine cand ti-au zis asta, atita tot fraiere, sex nu vei face, calm down!

| BadAngel3 a răspuns:

,,Sa folosesc prezervativul?,,
Sa folosesti creierul.

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Au 15 ani! Pot face cancer deoarece nu sunt destul de dezvoltate! Sa iti faca oral, poate, cum sa le tratezi...Pai le pui sa isi faca si una cu cealalta.Dar ai grija, si daca o faci sa folosesti prezervativul.Ce nu mi se pare normal este ca aveti 15 ani, pot sa faca cancer sau sa ramana insarcinate.Decizia iti apartine.

| Auras21 a răspuns (pentru DarySiNimicMaiMult):

Corect

| lplostonyou a răspuns (pentru DarySiNimicMaiMult):

De la o ``partida`` nu face nimeni cancer, sa fim seriosi acum happy

| DarySiNimicMaiMult a răspuns (pentru lplostonyou):

Cancer de col, care este la fetele nedezvoltate psihic cat si fizic.

| Iwannabesmart a răspuns:

EU stiu ce ai putea face.Ia cartea de matematica, ia-le pe amandoua si faceti niste exercitii la matematica, un asa numit "sex" al aplicatiilor, adica combini algebra cu geometria si sa vezi roade, multe, numai bucurii. -_- nu ne putem abtine in a-ti vorbi in acest mod! (cei de pe TPU, logic) --lasa prostiile astea si fa ceva normal varstei tale!

| FabyAlaDeLaKarrfur a răspuns:

Ai doua maini, vezi tu cum le imparti.

| Auras21 a răspuns:

Depinde ce simti pe moment! Ar trebui sa folosesti prezervativul deoarece sperma poate sta pe canal, si la senzatia aia, nu o mai controlezi! happy