| StefyRO a întrebat:

Salut, stiu o fata...Care vreau sa-i ii fiu prieten da nu stiu ce sa fac e genu de fata complicata care are multe, dar nu e asa superficiala, e foarte complicata! Si a placut pe un prieten de-al meu da acum cred ca nul mai place, nici pe mine nu stiu dar nu cred ca ma place, si as vrea sa stiu niste gesturi, sfaturi chesti din astea big grin FUNDA!

3 răspunsuri:
| Ingerparasit a răspuns:

MAH...eu sunt fata sh cred ca ar trebui sa vb cu ea...sh sunt sigura ca va iesi cevahappy

| StefyRO explică:

O si ce te lauzi? laughing

| Gabi3215 a răspuns:

Gogule,lasa gagicareala si apucate de scoala, eu am 13 ani si n-am degete cate iubite am avut