| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Stiu pe cineva care are o relatie cu verisoara lui de gradul 1.
Parinti acesteia ar fi observat ca ei sunt cam apropiati dar nici decum ca au o relatie.
Mama ei tot ameninta ca il duce pe respectivul la politie.
Poate pati acesta ceva daca nu a facut sex cu ea?

10 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Mama ei să își facă proces de conștiință și să vadă propriile ei greșeli în educația fetei.
Se uită un lucru: nimeni nu se îndrăgostește de un verișor dacă nu este închis în casă.
Educația fetei a fost atât de strictă, restrictivă, a verișorului, la fel, probabil, încât cei doi au hotărât să fie împreună, dacă nu au voie să se distreze ca orice tânăr de vârsta lor.
Pur și simplu, fiind închiși, jucându-se împreună, după ce a venit pubertatea la amândoi au trecut la o nouă etapă a jocului lor.
Aceasta este consecința unei educații proaste!

| Violleta2022 a răspuns:

Mama ei ar putea sa o duca si pe ea la ginecolog, ca nu-i doar baiatul vinovat, ci si fata ei needucata.
Politia nu-i face nimic daca ei sunt veri si ies impreuna, ca nu intervin de nebuni, doar pentru ca o mama de fata este incapabil sa-si educe fata sau sa-l dea pe ala afara din casa.

| Anonimul2565 a răspuns (pentru Violleta2022):

Și dacă o duce la ginecolog și vede ca este virgina dar acuzațiile mamei sale sunt ca el ar fi făcut sex cu ea, el in cazul asta nu pătește nimic, corect?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimul2565):

Corect!

| mihai69 a răspuns:

Nu.

| Holiday a răspuns:

Nu pateste nimeni nimic. De altfel si casatoria intre rude de gradul IV, cum sunt ei, poate fi aprobata legal in anumite circumstante.

| NotNamed a răspuns:

E treaba lor daca se iubesc. Nimeni nu se poate baga legal din cate știu insa din povestile babesti cica ar iesi copiii handicapați idk. Nu știu daca e adevărat

| DoarBogdan a răspuns (pentru NotNamed):

Hei... nu sunt chiar babesti :)
Uite aici raspunsul, sau mai bine zis o indicatie :D
https://www.tpu.ro/go-to-answer/17838450/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi e foarte posibil să fi făcut sex deja. Si chiar daca nu au făcur, nu mi se pare ok, deoarece se poate ajunge acolo cât de curând. Copiii intre rude au din pacate șanse la malformații.

| Anonimul2565 a răspuns:

Întrebarea era dacă el poate păți ceva pentru asta cu poliția.
Nu au făcut sex.