| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt băiat am 16 ani, acum 6 luni am cunoscut o fată pe tiktok(știu cam ciudat) și de atunci am tot vorbit prin mesaje pe telegram, problema este că eu vreau sa ne vedem, dar sunt un pic mai timid, și cam mi-e frica, daca nu o să-i placă de mine? Ea imi da de înțeles că mă place, dar nuștiu ce sa fac, ar trebui să ne întâlnim? (și incă ceva, ar trebui să mă duc eu la ea sau să vină ea la mine că suntem cam departe)

Răspuns Câştigător
| LostForForever a răspuns:

Nu-și inportanta distanța te duci dacă iubești cu adevărată.

6 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Faci sa te vezi... Ca asa poți sa treci 1000 de ani

| LostForForever a răspuns:

Cine iubește cu adevărată ăla se duce ai in iadă pentru cine iubește cu adevărată.

| Cupidonul69 a răspuns:

Nu trai cu impresii ca intri in depresie

| AlexandruAlex96 a răspuns:

O sa fie foarte bine bine, o sa aveti 5 copii daca va intelegeti bine