| mirel12314 a întrebat:

Salut,sunt baiat am 17 ani si am observat ca de-a lungul zilei in momentele din masina in care stau relaxat, am erectii absolut din senin, daca ies cu o fata si o tin de mana si ne sarutam din nou am erectie, poate fi din cauza nivelului ridicat de testosteron? E ceva de bine, e foarte jenant sa ai erectie in fata unei fete sau chiar a unor amici.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este perfect normal!
Este dovedit stiintific ca un barbat poate avea 16-20 de erectii spontane, pe particursul unei zile.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E normal, se întâmplă automat, nu ești tu de vină.

Răspuns utilizator avertizat