| coadadematura a întrebat:

Salut,sunt baiat si am 16 ani. Am observat ca atunci cand ma masturbez din pozitie orizontala (adica daca stau intins in pat) ejaculez foarte rapid (in maxim 3 minute); daca ma masturbez din pozitia șezut (adica daca stau pe scaun) si o fac foarte rapid ejaculez in 6 minute si ceva; iar daca ma masturbez cand stau in picioare si o frec foarte rapid ejaculez in mai mult de 10-15 minute(daca ma masturbez incet dureaza si mai mult). Ati observat si voi baietii aceeasi chestie sau sunt singurul? Conteaza si marimea penisului? Adica il am de 12 cm in stare erecta si 5 cm grosime(tot in stare erecta), este mic/mare/mediu?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un fel de coadadematura dar foarte scurtă. Fa-ti o iubita. Masturbarea excesiva nu e buna.

Răspuns utilizator avertizat
| Jeonghyeo a răspuns:

Suna la institutul de la Magurele cu datele astea experimentale.