| CristianAndrei69 a întrebat:

Salut. Sunt cu iubita mea împreună de 7 luni de zile iar de 2 luni aven o relație la distanta. Ea îmi spune mereu ca sunt singurul băiat din viata ei și nu are nevoie de altcineva dar de la un timp vorbește constant cu băieții/colegi și îmi trimite poze cu ea și cu ei dar ma asigura ca sunt doar prieteni. Voi ce părere aveți ma înșală sau asta este un semn ca vrea sa renunțe la relatie. PS ea este cântăreața și pozele sunt de la festivaluri/concursuri

Răspuns Câştigător
| RIGeorge a răspuns:

Salut, nu stiu ce sa zic, nu imi pot da cu parerea si sa-ti dau un sfat despre prietena ta pentru ca nu o cunosc, nu sunteti de foarte mult timp impreuna adica 7 luni nu este cine stie ce dar totusi sfatul meu este sa nu incepi sa-ti faci tot feluri de filme in cap si sa incepi sa o acuzi pentru ca filmuletele astea o sa te framante tare si la prima cearta o sa-ti versi nervii pe ea, doar TU o cunosti si trebuie sa te intrebi daca ai incredere in ea sau nu, si eu am fost cu cineva 5 ani de zile si in primul an ea a avut cateva proiecte in Cluj si Baia Mare si a fost plecata 2 saptamani, dar am avut incredere in ea pentru ca o cunosc destul de bine si atunci cand ai incredere intr-o persoana filmele astea in cap cu inselatul etc nici nu au timp sa intervina, nu pot sa nu zic ca nu am fost gelos am fost dar foarte putin insa nu m-a afectat cu nimic, cand iubesti pe cineva trebuie sa fi putin gelos nu ai cum altfel nu ti la persoana respectiva deloc.
Deci tu trebuie sa stii ce fel de persoana este, intr-adevar antrajul si oamenii pe unde se plimba e un mic risc dar daca tine la tine nu ai dc sa-ti faci griji, oricum o sa-ti dai seama daca s-a schimbat ceva la ea cand va revedeti.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| anonim3247 a răspuns:

Să fi ferm convins că aia moare de dorul tău și nu mai e cu nimeni mai ales că e și cântăreață.

| AmandinaDragan a răspuns:

Ai sa primesti in curand si poze cu ea dezbracata saratandu-se cu ''prietenii'' sau d-alea deocheate. Stai linistit sunt doar ''prieteni''. happy

| Continchiscontsters a răspuns:

Singurul băiat din viata ei)))))