| George36 a întrebat:

Salut,sunt cu prietena mea împreuna de aproape o luna și nu știu cum sa-i zic mai subtil sau mai indirect "ne *** și noi odata?"

Răspuns Câştigător
| ancaval a răspuns:

Ai mâncărimi? Mai așteaptă și tu, nici o lună n-aveți și deja la treabă.
Ușor, toate la timpul lor.

| George36 explică (pentru ancaval):

Posibil sa ai dreptate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ancaval):

Ce o lună din prima săptămână, daca e virgina se înțelege să o astepte, dar dacă e deja găurită de multe ori nu merita nici o saptamana/doua să aștepte.

| ancaval a răspuns (pentru anonim_4396):

Așa ai proceda tu cu o fată?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani aveti?

| George36 explică (pentru Violleta2022):

Eu 18, ea 22

| Violleta2022 a răspuns (pentru George36):

In cazul acesta, cand amandoi sunteti majori, puteti discuta deschis si direct despre sex si un viitor impreuna.
Doar asa poti afla daca doreste sa-si inceapa viata sexuala inainte de casatorie, sau se pastreaza fecioara, pana la casatorie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare panarama ar trebui sa fie sa accepte după o lună

Răspuns utilizator avertizat
| Nume6 a răspuns:

Daca era ceva sa vrea si ea iti zicea, dar vad ca nu e pregatita si nu va cunoasteti suficient sau e virgina. Daca totusi vrei sa o faceti, ii propui indirect. Cum? Ramaneti singuri undeva, la tine acasa, la ea, o iei cu vorbe dulci si cu un petting si daca vrea sa o faceti o sa iti raspunda pozitiv si veti incepe sa va dezbracati incet incet pana ajungeti la actul sexual. happy