| anonim_4396 a întrebat:

sunt in ceata laughing) am o colega cu care vorbesc mai mereu si pot sa spun ca imi e draga, dar ma deruteaza. am pus pe cineva sa intrebe o prietene de-a ei daca are prieten si mi-a spus ca da, dar ea nu imi spune ca are, mi-a spus ca a fost pe afara cu cineva( probabil prietenul, nu a vrut sa-mi spuna). in acest timp m-a tot sunat sa ma intrebe ce mai fac. astazi a intrebat-o cineva ce ii mai face prietenul si a spus ca ce prieten, nu are, oare a spus asta pentru ca eram si eu prin apropiere?
nu o inteleg, stiu ca ma place, dar de ce vrea 2 deodata? sunt convins ca are.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Va testeaza pentru a nu gresi, pentru a-l alege pe cel care o merita.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Da si eu sunt tentat sa cred asta, dar nu e genul care sa se joace cu mintile baietilor, e inocenta, de asta si aunt atat de convins ca are prieten, nu ma poate minti si prefera sa dea un raspuns pe ocolite

| frostxtq a răspuns:

Poate se joaca cu amandoi.