| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Sunt intr-o relatie cu o fata, eu roman, ea africana. Puteti sa-mi dati niste sfaturi? E prima mea relatie, am 23 de ani, ea 18. Suntem impreuna din 16, nu am facut sex, urmeaza peste 2 saptamani sa facem. Ce sa fac, ce sa nu fac? Ce sa nu ii spun, sa nu se supere pe mine? Vreau niste sfaturi care sa ma ajute in relatie, sa imi mearga bine. Ce sa nu ii spun niciodata, ce sa ii spun? Funda.

Răspuns Câştigător
| razvanelSuparaciosul a răspuns:

Fa frate ce-ti doreste inima.

20 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Insoara-te cu ea inainte deca face sex, altfel nu ai. binecuvantarea Creatorului sexului.Pacatul curviei nu aduce fericire pe termen lyng in nici o relatie.

| Răzvi42 a răspuns (pentru ania):

Du-te si culca-te. Nu suport oamenii ca tine.

| Răzvi42 a răspuns (pentru razvanelSuparaciosul):

Mersi frumos laughing

| Angelicc a răspuns (pentru ania):

Doamna, a cerut doar un sfat, nunta nu arata nimic.

| Răzvi42 a răspuns (pentru Angelicc):

Sunt barbat.

| razvanelSuparaciosul a răspuns (pentru ania):

Fa frate ce-ti doreste inima.

| cristimihailov a răspuns:

Descarca-te, simte-te bine, dar nu te amoreza prea tare de ea.

Societatea nu prea e obisnuita sa tolereze alb si negru la un loc.

Suna rasist, dar cam asa este sad

| Werrich a răspuns:

Salut, fa-o sa zâmbească, dar nu ii spune bancuri despre sclavie, despre oameni de culoare.

| Răzvi42 a răspuns (pentru Werrich):

Stiu.Mersi :*

| Werrich a răspuns (pentru Răzvi42):

Cu plăcere, mult noroc ^_^

| Crackman a răspuns:

Sfatul meu este sa fi tu
Te accepta asa cum esti este pentru tine tipa

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

De unde ai "achizitionat" asemenea specimen exotic?

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Scuză-mă limbajul de militar dar chiar n-am vrut sa te jignesc sau ceva. Lasă-mă sa reformulez înainte sa faci mai multe spume la gura. Cum v-ați întâlnit?

| Răzvi42 a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

De ce ma intrebi asta? Ne-am intalnit la lucru. Si am inceput sa ne placem.

| omulserios a răspuns:

Are sora?

| Angelicc a răspuns:

Ei bine în primul rând trebuie să fi tu insuti! Si sper ca esti safe, relațiile pe internet nu sunt cele mai ok. Asa, fi mai liniștit, mare chestie ca ai avut contact sexual până acum. Altă chestie, încearcă să fi deschis cu ea, încearcă să ii arati tradițiile tale si ea să ti le arate pe ale ei, ar fi un gest chiar dragut! Mersii

| Răzvi42 a răspuns (pentru Angelicc):

Ne vedem zilnic, nu e o relatie pe internet happyM-am gandit la asta.

| anonim_4396 explică (pentru Răzvi42):

Ce să faci cu ea dacă vreți să vă căsătoriți sau să faceți sex?

| amerx a răspuns:

Stai, ce? V-ați planificat sexul?

| Răzvi42 a răspuns (pentru amerx):

Da,pentru ca ne vedem doar la munca si in weekend. Nu stam aproape.Am zis, luni ne vedem si facem sex. Care e problema?

| amerx a răspuns (pentru Răzvi42):

Nu contează, nu mi se pare ceva de plănuit