| marian23213234 a întrebat:

Salut,sunt intr-o relatie de 4 luni,iar săptămâna trecută am iesit împreună in oras,eu am fost sa o iau de acasa,era cu prietena ei,care bătea apropouri sa iasa in club mai tarziu,după noi doi am iesit in oras, mi-a propus sa raman la ea dupa imi spune ca pleaca in oras cu fetele si sa raman si eu singur.ce concluzie sa trag din asta?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu pare sa-i pese prea mult de tine. Situatia mi se pare de o nesimtite crunta. Oricine ar fi facut gestul, este urat sa lasi balta pe cineva. Practic si-a cam batut joc de tine. Meriti mai mult de atat.

| SG1995 a răspuns:

Ca voia sa faca sex cu tine, dar ceva a determinat-o sa nu o mai faca, poate una din amicele ei.

| kandaraki a răspuns:

Fata efectiv si-a batut joc de tine, te-a lasat balta pentru o prietena, asta e.

Răspuns utilizator avertizat
| saturday10 a răspuns:

Cred ca a gresit aici. Nu trebuia sa te lase asa balta. Ori nu-i pasa de tine, ori pur si simplu nu stia daca sa ramana cu tine sau sa iasa in club si fara sa se gandeasca prea mult a plecat. Ar trebui sa vorbesti cu ea si sa o intrebi ce s-a intamplat.