| trixie13 a întrebat:

Salut T. p. u! Acum2 luni a inceput sa'mi placa de un baiat la inceput putin, dar acum mai mult. El ma cunoaste doar dupa nume.Vara asta am fost cu "cel mai bun pr. a lui" si el i-a zis ca sunt o proasta si asa.as vrea sa'si schimbe parerea despre mine, vreau sa ma impr. cu el.CUM?
si mai ceva.happyvreau sa ma comport mai frumos cu baietii, cel mai bun sfat fundita garantat!

Răspuns Câştigător
| Sevenup a răspuns:

Fa rost de id'ul lui si pur si simplu vorbesti cu el.Glumesti si chestii de astea.
O sa'si schimbe parerea. De obicei se intampla asta cand nu esti in toane bune cu prietenul cel mai bun.
Oooh faza cu comportatul frumos e mai greulaughing. Am incercat din greeeeu sa ma port frumos cu colegul meu de banca care tot face glume (amuzante unele, altele nu) dar nu ma pot abtine sa nu-l fac prost whistling.
Pont: ia'ti un elastic si te lovesti cu el la mana cand iti vine sa ii spui unui baiat o chestie uratathinking nu stiu daca o sa mearga dar merita sa incerci laughing

3 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Poti sa iti schimbi comportamentul si lucururile pe care le faci pentru a obtine ceea ce vrei... dar crezi ca dupa ce ai ceea ce vrei o sa mai poti sa fi tot asa? Cred ca cel mai bine esti cum esti. Good luck.

| liviubat a răspuns:

Sa pui curu la bataie

| shadowofdark a răspuns:

Daca esti in clasa cu el dai sa copieze la ceva materie asta te-ar face de treaba, i-ai aparareaa, ajutal cu ce poti, eu pot sa iti zic doar atat SUCCES :X