| CostynSTN a întrebat:

a început sa imi placa de cea mai buna prietena a mea, i-am spus ca o plac si am intrebat-o daca ar vrea sa fim împreună, m-a refuzat spunad ca sunt ca un frate pentru ea, ne cunoastem de cand suntem mici, cum as putea sa o fac sa accepte sa fie cu mine?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti in freindzone man nu ai ce face

| neutrino a răspuns:

Nu ai cum, fratii raman frati!

| mentholinks a răspuns:

Iti pierzi vremea. Nu o atragi din punct de vedere sexual, fizic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te-a refuzat pentru ca ii esti ca un frate, te-a refuzat pentru ca nu o atragi ca si partener.