| Alex3345 a întrebat:

Acum cateva zile a venit iubita mea la mine si am facut dragoste fara sa ii penetrez vaginul. Eu eram in boxeri, dar ea era fara si dupa jumatate de ora, am observat ca eram ud. Daca sperma a atins vaginul ei prin boxeri poate fi gravida? Va rog sa răspundeți ca suntem disperati si nu stim ce sa facem. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bozgi200 a răspuns:

Dacă tu nu ai simțit că ai ejaculat, înseamnă că s-au "udat" ea. Oricum spermatozoizi trebuie sa intre în vagin la o adâncime destul de mare pentru a provoca ceva. Nu e nimic, stai liniștit. Poate Corbalbrosu să aibă o explicație mai logică laughing) ❤️

| Alex3345 explică (pentru Bozgi200):

Mulțumesc, sper sa fie bine happy

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti daram visul, dar ala nu-i sex, ci masturbare!
Eu spun sa mai asteptati cativa ani, pana mai cresteti si pana ajungeti sa invatati ce este acela "sex" si cum se procedeaza ca sa-l practici.
Pana atunci, spor la mangaiala si masturbare!

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca joaca sexuala amintita a fost practicata in una din cele 4-5 zile care apartin de perioada fertila a ciclului menstrual, in acel caz se poate aprecia ca ati reusiti sa va comportati cat se poate de iresponsabil. Fiindca in timpul zilelor apartinatoare perioadei fertile, in vagin exista mucus cervical fertil si acest lichid are proprietatea de a atrage ca un ''magnet'' spermatozoizii prin asa numitul proces de chemotactism (https://dexonline.net/definitie-chemotactism). Fiindca reteaua oricarei tesaturi este incomparabil mai larga decat este marimea moleculei de apa, deci si cea a lenjeriei intime, reiese ca lichidul spermatic in mod normal trece prin tesatura precum apa prin ciur si odata cu apa care in proportie de 93-95% reprezinta continutul spermei trec si spermatozoizii care traiesc in plasma spermatica. Rezulta ca in mod logic, daca boxerul naclait cu sperma a fost frecat de vulva si probabil sau posibil si de zona situata in preajma intrarii vaginale, se poate presupune ca a putut sa existe si posibilitatea sa se produca un transfer involuntar de sperma in vagin. Nu se poate elimina in totalitate aceasta posibilitate chiar daca este destul de mica, dar nu si imposibila. Multa sanatate!

| Sofer a răspuns:

Poate te-ai udat de la ea.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Da o sa nasca un mini boxer

| Alex3345 explică:

Mentionez ca era in perioada fertila

| Alex3345 explică:

Nu