| anonim_4396 a întrebat:

am 13 ani jumatate si imi place o fata care are 12 ani jum,e cu mine in clasa,ne placem reciproc...ce sa fac sa fiu cu ea sau nu? si daca da, cum sa procedez
Mersi, dau funda!
P.S sunt mai timid!

Răspuns Câştigător
| HouseHouse a răspuns:

Eu cred ca sunteti inca prea mici, dar daca voi simtiti ca va potriviti de ce nu?
Poate o sa mearga si niciodata sa nu incerci sa ii faci avansuri sexuale sau cv de genu la varsta ei o sa fie speriata.
Maxim un sarut(beso)laughing
Hai noroc!

| HouseHouse a răspuns (pentru HouseHouse):

A da si nu uita sa uiti de frica cand trebuie sa o protejezi sa dai tot ce potibig grin
Cu curajtongue!

8 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Ea e prea mica si totodata si tu esti. mai asteptati si voi nu e timpul de o relatie acum mai aveti multe de invatat si trebuie sa va mai maturizati

| Azµre a răspuns:

Ești prea mic pentru așa ceva, poți fi amic cu ea și atât.
Poți să vorbești mai mult cu ea și să o scoți afară la o plimbare.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Azµre):

Bun răspuns, meriti nu o fundă 1000.

| Azµre a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mersi.

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

La 13 ani...
vb cu ea spune-i ca o placi, daca tot o vrei lasa timiditatea deoparte...

| Roxiiiiiiiii a răspuns:

Daca sentimentul e reciproc fa tu primul pas si intreab-o daca vrea sa fie cu tine.

| ᶏᶇoᶇᶖᶆ a răspuns:

Din punctul meu de veder cel mai bine e sa vb cu ea pe mess, mesaje sau biletele. asa nu trebuie sa stai fata in fata cu ea ca sa te ea emotiile-k parca ai zis ca esti timid- si spune-i ca o iubesti bafta...