| anonim_4396 a întrebat:

Sunt o fata de 13 ani si am o mica intrebare. Imi place de un baiat din clasa mea. Eu il placeam din clasele mai mici : a 4-a pana acum in a 7-a. Ne placem reciproc..sa zic Noi ne mai alintam asa cu "pui" si chestii de genul. Recent m-am distantat de el, nu mai suntem asa apropiati ca inainte, plus ca recent mi-a zis ca are crush o alta fata. Cand i-am zis in gluma ca si mie imi place de alt baiat, el s-a cam suparat. Azi cand ne-am certat la scoala, jumatate de ora se tinea dupa mine, se comporta frumos cu mine si chestii de genul sa-l iert. Vreau sa zic ca el nu prea se comporta asa mereu. Ma place? Iar la faza cu crush-ul, o face doar ca sa ma faca geloasa sau?

Răspuns Câştigător
| CosCosminCosminStefan a răspuns:

Cel mai probabil încerca să te facă geloasă, eu zic sa-i spui ce simti pentru el si daca si el te place stii ce urmează

| anonim_4396 explică (pentru CosCosminCosminStefan):

Multumesc mult :3! Asta voi face.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, cred ca a vrut sa vada ce reactie ai avea. Da, sunt sanse destul de mari sa te placa.

| siriusblack98 a răspuns:

Luati si voi ca 2 kinderi cuminti ce sunteti un Tedi in pauza de masa de la 'gradi' si impartiti-l.Vitaminele din el o sa va apropie. Poate ve-ti ajunge sa va share-uiti si jucariile barbie happy