| RaveNSaD a întrebat:

am 14 ani si nu m-am masturbat niciodata... As vrea sa stiu si eu ce trebuie sa fac si ce o sa se intample, daca trebuie sa ma sperii, cand o sa iasa sperma. etc
FARA COMENTARII URATE!
Funda

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nai cum so dai daca nai. Laba tio da cainele sau pisica daca pui mana pe ea laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu va exista niciun motiv care sa-ti provoaca teama sau vtre-o urma de ingrijorre. Ejacularea spermei reprezinta un proces fiziologic absolut logic si normal care se produca in cazul tuturor baietilor care ajunge la varsta la care li s-au maturizat organele reproducatoare. Proces care de regula are loc in jurul varstei de 14 ani. big grin Multa sanatate!

| BlackNotorious a răspuns:

Pai pur si simplu,iei telefonul,intrii pe un site porno, te uiti la un clip-doua, cocoselul creste si apoi il freci sus-jo, sus-jos de multe ori,(ceva in plus ai putea folosi un lubrifiant sa alunece mai bine.)Cand ajungi in punctul G, punctul maxim de placere o sa ejaculezi si o sa simti o placere.cam atat! Spor la treaba!