| NONAMEFORNOSCOPE a întrebat:

Deci am 14 ani si m-am masturbat dar nu stiu daca era lighidul sau sperma. Cum imi dau seama care este? Dau funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Lichidul preejaculator atunci cand este produs de glandele Cowper, apare si exista pe toata perioada cat tine masturbarea si se prezinta sub forma unei umeziri a suprafetei glandului penian.
Eliberarea spermei se produce brusc si in mod ''exploziv'', insa inainte de momentul in care urmeaza sa se produca ejacularea, in organismul barbatului intotdeauna apare o stare de senzatie aparte, unica si inconfundabila prin care este instiintat ca daca mai continua excitarea atunci dupa trecerea a inca circa 15-20 de secunde se va produce ejacularea, proces care odata pornit nu mai poate fi evitat, intarziat si nici oprit. Sanatate!

9 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

La ce liceu ai intrat?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru ancaval):

Astfel de informatii necesare sa fie cunoscute de toti baietii, in mod normal ar fi trebuit sa le fie explicate in cadrul orelor de Educatie sexuala, predate in clasele gimnaziale (si NU la liceu), asa cum se procedeaza de fapt in orice alta tara civilizata din intreaga lume. Binenteles sunt tari in care NU exista o biserica ortodoxa obtuza, anacronica si complet retrograda in aceasta privinta.

| ancaval a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu ai înțeles răspunsul meu!
Am încercat să schimb subiectul. Ar trebui să fie curios de școală, la vârsta lui. Sau na.....fiecare cum consideră.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru ancaval):

Te asigur ca am inteles PERFECT raspunsul tau, fiindca te asigur ca NU sunt un cretin retardat cu IQ-ul mai mic decat are marimea la pantofi, care sa nu reuseasca sa priceapa o aluzie mai mult decat... evidenta.

| ancaval a răspuns:

Și dacă ai înțeles PERFECT, de ce ai simțit nevoia să-mi dai detalii?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru ancaval):

Raspunsul transmis direct la persoana, are rostul si rolul de a te atentiona pur si simplu ca NU sunt dobitoci imbecili toti cei care ofera informatii CORECTE si necesare pe acest site, precum si cu speranta ca cel mai probabil pe viitor vei da dovada de mai multa inteligenta in raspunsurile tale pe care le vei oferi celor care au nevoie de... AJUTORUL nostru al comunitatii.

| ancaval a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Eu NU am făcut dobitoci, imbecili, cretini, sau cum vrei tu, pe NIMENI. Vorbele astea au venit DOAR de la tine.

Ai ajutat cu un răspuns? Foarte bine. Uite, ai primit și fundiță. Bravo. Chiar NU poți să mă ignori? Îți stau în cale?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru ancaval):

Fiindca trebuie sa afli daca nu ai stiut si de asemenea sa intelegi ca un om civilizat si bine educat intotdeauna indiferent de situatie, va oferi un raspuns intrebarii care i-a fost adresata direct :
acum 37 minute | ancaval a răspuns:
Și dacă ai înțeles PERFECT, de ce ai simțit nevoia să-mi dai detalii?
Am fost suficient de EXPLICIT incat sa si reusesti sa intelegi? thinking

| ancaval a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Om civilizat, educat? Așa ca tine? Păi n-am cum să fiu ca tine.
No, caută răspunsurile tale din februarie, să vezi ce frumos ai scris. Și-mi vorbești de educație.
Ne-am mai contrazis noi la o întrebare. Și a 2-a, a 3-a zi îmi evaluai răspunsurile ca fiind eronate, deși am încheiat discuția de 2 zile.

E duminică, vreme faină. Nu vrei să încheiem discuția aici? Chiar am da dovadă de educație. Vrei? Eu vreau.