| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU!
Am 14 ani si sunt impreuna cu o fata, ne vedem de cel putin 3 ori pe saptamana, mereu ne imbratisam si chestii.Dar vreau sa trec mai departe, la 'sarut'.I-am spus ca vreau sa fac asta, si a spus ca ar fi super, doar ca 'in momentul actiunii' nu stiu cum sa fac sa isi dea seama ca vreau asta. Adica, ma apropii de ea sau?laughing
Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La inceput pup-o si tu mai de la distanta! Dar fa asta mai repede ca s-ar putea ca fata sa se plictiseasca tot asteptand.

| Emilian65 a răspuns:

Apropie-te de ea si sarut-o. Sarutul nu se face la distanta ci se face prin apropierea unul de altul.

| Otto2014 a răspuns:

Hai ca ma amuzi.Adica nu stii cum? Te apropii frumos de ea, si incepi.E usor, nu?
Faci cum simti tu,.

| Croitoru_Cristina_1970 a răspuns (pentru Otto2014):

Ai de pana mea mai razi ba mult de alti!

| Otto2014 a răspuns (pentru Croitoru_Cristina_1970):

Ooo,nu,gata,nu ma rad sad

| Jessica007 a răspuns:

O faci pur si simplu, nu iti trebuie un manual de instructiuni.Cand o mai imbratisezi te apropii usor de ea si o saruti.Nu va riposta atata timp cat isi doreste si ea asta.Era mai dificil daca nu isi dorea dar atata timp cat stii ca vrea asta sarut-o, nu o mai lasa prea mult sa astepte.Bafta!

| Croitoru_Cristina_1970 a răspuns:

Mai pupo mai intai crede-ma pupo sa nu te faci de ras