| Mustang27 a întrebat:

Am 16 ani și o nedumerire legata de ce ar trebui sa fac. Acum o lună m-am sărutat cu o prietena, și de atunci doar am ieșit afară cu grupul, sau la un suc gen. Ea nu a spus nimic nimănui despre ce s-a intamplat, și nu știu ce ar trebui sa fac. Pe 29 se face exact o luna de când s-a întâmplat nebunia. Menționez ca încă ne îmbrățișăm când ne despărțim, dar nimic mai mult. M-am atașat enorm de mult de ea, dar tot nu sunt sigur de ce simte ea legat de mine. Într-o seară vorbeam pe messenger și am bătut un apropo de zilele de 29, avand în vedere ca in alta luna pe 29 mi-am luat chitara, am intrebat-o daca își aduce aminte de ce s-a întâmplat, și ea a zis cum sa nu laughing). Și da, mai vorbim și acum pe messenger, dar e ciudata treaba. V-as fi recunoscător dacă îmi spuneți ce ar trebui făcut!

4 răspunsuri:
| Eduard196 a răspuns:

Spune-i ca vrei relatie sau ca vrei doar sex sau ce vrei tu de la ea. Spune,-i ce simti

| Laila12Izabela a răspuns:

Vorbește cu ea,lămurește situatia,pune-o în fața faptului împlinit si explica-i,ca esti atasat de ea,după aceea hotarati-va daca vreti sau nu sa fiti împreună,daca nu va este teama unuia dintre voi,ca v-ați putea strica relația de prietenie,în cazul în care relația nu ar merge,cred, ca ei ii este teama, ca v-ați putea strica prietenia. Sa iti zic ceva... Dacă nu riști nu câștigi, nu? Poate asta trebuie sa faceti si voi sa riscati, nu tot ce e frumos in viata e si usor.

| Mustang27 explică (pentru Laila12Izabela):

Adevarat, mersi mult!

| Laila12Izabela a răspuns (pentru Mustang27):

Cu plăcere, ma bucur, ca ți-am fost de ajutor.