| mariusbucov a întrebat:

Am 18 ani, si am o relatie de vreo 4 luni cu o fata la care tin foarte mult.
Ieri a venit momentul sa o facem pentru prima data. Ea nu mai era virgina, eu eram. Ideea e ca in momentul in care ne.am dezbracat amandoi si am vrut sa punem prezervativul nu puteam sa am o erectie completa. A incercat si sa ma masturbeze si degeaba. Aveam o erectie la 70% ca sa zic asa. Am pus pana la urma prezervativul si am trecut la act. Am penetrat, a tinut vreo 4 minute actul, iar ea nu mai putea pentru ca o durea.
Deci care e problema? Tin sa mentionez ca inainte ma masturbam foarte foarte des, dar acum m.am oprit. Sunt si racit, si am avut si emotii. Oricum, a zis ca o am mare, deci ea n.are probleme, dar eu tot nu ma impac cu ideea ca la 18 ani nu pot avea o erectie completa. + ca atunci cand stam pur si simplu in pat am erectii intruna. Deci ma simt atras de ea.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Ai fost stresat ca fata era experimentata si tu virgin dar o sa iti zic un secret. O sa mai treaca ani buni pana cand chiar o sa ai idee ce faci acolo deci stai chill si ea e la fel de nestiutoare ca tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Problemele tale probabil apar si se produc pe fond psihico mintal care pot sa apara datorita faptului ca devii inhibat fiindca iti lipseste experienta sexuala. De obicei rezolvarea problemelor de asemenea natura, se produce de la sine prin acumulare de tot mai multa experienta sexuala. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Când o să te relaxezi suficient ca să lași capul potrivit să se ocupe de sex (adică nu ăsta cu creier) - totul va fi perfect.

| sofisis a răspuns:

Este strict problema din capul tau. Relaxeaza-te si o sa fie ok.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Problema ar putea fi lipsa preludiului sau durata prea mica a acestuia.

| mariusbucov explică (pentru MihaiNicu23):

Ar putea, pentru ca am mai avut odata o ocazie si preludiul a tinut vreo 10 minute si tot timpul am avut erectie totala sau cu mama ei ii spune. Doar ca atunci ne am oprit din cauza lipsei de protectie

| ShamelessQboy a răspuns:

Creierul este cel mai important organ sexual!

| mariusbucov explică:

Gata baieti, am facut o pentru a doua oara ieri si nu am mai avut nici o problema laughing A fost mult mai bine si am reusit si sa ma termin. Deci, a fost doar in capul meu