| anonim_4396 a întrebat:

Acumm o seara m.am culcat cu prietenul meu. Eu fiind virgina m.a durut la inceput, dar dupa un timp ne-am oprit.
Am mai incercat si a 2a oara, si tot la fel ne-am oprit, fiindca nu puteam, ma durea. Am facut neprotejat.
Pot exista riscuri? daca da, care ar fi acelea.
dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| pitbull93 a răspuns:

Daca nu a lasat in tine nu sunt riscuri, las ca a 2 a oara va fi mult mai placutwinking

| oanacameliaa a răspuns (pentru pitbull93):

Nu cred ca a lasat in mine, ca totul a fost mult prea repede.winking

13 răspunsuri:
| Ana_4223 a răspuns:

Data viitoare va fi cu siguranta mai bine.
Exista riscul de a ramane insarcinata, data viitoare incearca sa te protejezi ca niciodata nu se stie, cum te vei trezi cu unul daca nu esti atenta daca nu se protejeaza el protejeaza-te tu, ca sa fii sigura 100%

| oanacameliaa a răspuns (pentru Ana_4223):

Hey, multumesc de raspuns, am facut`o si a 2a oara, pot zice ca a fost mult mai placut dar ne-am si protejat. Acum vrea sa facem si 69, dar eu nu prea vreau deoarece sunt incepatoare si ma simt jenata, mi se pare ceva urat, sau alte chestii pe care nici eu nu le pot explica. big grin

| unknownn a răspuns:

Daca pompierul n-a vomitat inauntru, nu sunt riscuri

| Vix999 a răspuns:

Da exista riscuri.
Unu pentru ca barbatii au un lichid care iese inainte sa isi dea drumul propriu zis.Acel lichid contine spermatozoizi doar ca in numar mult mai mic dar suficienti cat sa reprezinte risc.
Doi pentru ca unele femei, in momentul in care isi pierd virginitatea au o ovulatie spontana, acest lucru facandu-le fertile instant.
Deci da, exista riscuri.
Nu e obligatoriu sa se intample asta dar pe viitor : PROTEJEAZA-TEEEEE!

| Larisssaa a răspuns:

Bună.
Dacă el şi-a dat drumul în tine şi nu aţi folosit prezervatif sunt riscuri să rămâi însărcinată.
Baftă!

Dacă te-a ajutat răspunsul meu, fundă.

| Nelamuritul a răspuns:

Daca nu si-a lasat amprenta in tina nu stai calma nu-i nimic.

| Alison95 a răspuns:

Exista riscuri. dar acum depinde. cate penetrari au fost?

| oanacameliaa a răspuns (pentru Alison95):

Pai nu au fost multe penetrari, deoarece ma durea foarte tare, si nu am mai putut continua.

| Alison95 a răspuns (pentru oanacameliaa):

Nu sunt riscuri atunci.

| oanacameliaa a răspuns (pentru Alison95):

Multumesc de ajutor

| Stefanuk a răspuns:

Nu stai linistita nu te speria nu se poate intimpla nimic 100%un an nou fericit. funda

| Portretecreion a răspuns:

Nu pot sa cred ca toata lumea aici e ingrijorata de o posibila sarcina (si aia destul de putin probabila) si nimeni nu isi pune problema de o boala cu transitere sexuala.