| anonim_4396 a întrebat:

Am 19 ani, ies cu o fata pe afara de mult timp, nu suntem împreună, suntem doar prieteni, ea este mai mare decat mine, faza ar fi urmatoarea, as vrea sa fac sex cu ea dar nu stiu cum sa-i zic, ei îi place sa faca sex pentru ca a mai facut-o cu cateva cunostinte de ale mele, eu o simt ca si ea ar vrea pentru ca face niste gesturi care indica acest fapt, dar nu stiu cum sa-i spun, daca se poate cu un sfat, mersi!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU trebuie sa-i spui verbal. Trebuie sa-i dai de inteles prin diverse gesturi (mangaieri, pipaieli, sarutari, expresii, etc.) ca doresti, sau ca esti pregatit/dispus sa intretineti acte sexuale cum sunt cele care au loc in cazul prieteniilor fara obligatii. Bafta. Succes!

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

E bine ca iesi pe afara, ar fu nasol sa iesi cu ea pe inauntru.
In sfat: sa.nu faci sexul pe afara si nici sa n-o intrebi. Lucrurile astea nu se intreaba- doar dana nu vrei sa iti spuna NU

| Nyergesmarai a răspuns:

O întrebi dacă nu vrea sa va uitati la un film impreunalaughing)