| Treidoiunu a întrebat:

Salut TPU,
Am 19 ani, si tocmai ce m-am mutat intr o noua clasa (acum in a 12 a). Ok, ideea e ca este o fata la mine in clasa careia pare sa ii placa de mine, la modul ca se baga non stop in vorba cu mine, mi-a zis sa ma mut cu ea in banca, imi da mesaj ca ii e dor de mine, doar ca ea are iubit si mi-a zis chiar ca sa nu ii dau mesaj intr-un anumit interval orar ca atunci este cu iubitul ei si este foarte gelos.
Acum vreau sa aflu parerea voastra, credeti ca fata respectiva ma place si ar vrea sa aiba o relatie cu mine? Sau este un simplu flirt si nu ar trebui sa investesc sentimente in el?
Va rog fara jigniri!
Multumesc.

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cred ca te iubeste dar, vrea sa umble cu amandoi.

| sofisis a răspuns:

Sincer, nu e ok deloc ca face asa. Nici fata de tine, nici fata de fraierica ala de gagic al ei. Cand si daca o sa fie cu tine, o sa le spuna altora "nu-mi dati mesaje in intervalul X ca sunt cu iubitul"?
Ma rog, ideea e ca nu cred ca se va concretiza ceva. Daca te placea cu adevarat facea ceva pana acum. Cred ca esti o simpla cucerire pentru ea si atat.

| SG1995 a răspuns:

He,he tipa joaca murdar, deci daca vrei ceva serios nu te baga.

| munteanuionvictor a răspuns:

Cred că te place ca amic.

| ShamelessQboy a răspuns:

Poate vrea sa va determine sa o faceti in 3! Va seduce pe amândoi urmează să va faca cunoștința.

| leapșa a răspuns:

Daca te-ar placea cu adevarat, l-ar lasa pe ala, nu crezi?
Da-i ignor ca nu-i serioasa.
Fa-te si tu ca ai iubita sau daca nu, cauta-ti una, iar daca fata asta te intreaba sau vezi ca se tot baga in seama, spune-i ori cu ala, ori cu tine.

| Kimball a răspuns:

Nu te baga cu ea pentru ca daca afla prietenu ei iți iei bătaie grav probabilhappy, si ori cum ce fata e aia care vrea sa fie cu 2 deo data o curvawinking