| Treidoiunu a întrebat:

Salut TPU,

Am 19 ani, si tocmai ce m-am mutat intr o noua clasa (acum in a 12 a). Ok, ideea e ca este o fata la mine in clasa careia pare sa ii placa de mine, la modul ca se baga non stop in vorba cu mine, mi-a zis sa ma mut cu ea in banca, imi da mesaj ca ii e dor de mine, doar ca ea are iubit si mi-a zis chiar ca sa nu ii dau mesaj intr-un anumit interval orar ca atunci este cu iubitul ei si este foarte gelos.

Acum vreau sa aflu parerea voastra, credeti ca fata respectiva ma place si ar vrea sa aiba o relatie cu mine? Sau este un simplu flirt si nu ar trebui sa investesc sentimente in el?

Va rog fara jigniri!

Multumesc.

2 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Tipa se plictiseste la ore si doar se joaca cu tine ca sa ti vada reactia. De vreme ce are pe cineva nu are rost sa investesti sentimente. Iti cam pierzi timpul parerea mea.

| miry22 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa investesti sentimentele in acest flirt. Daca ea are iubit, e clar ca pe el il iubeste! Eu zic sa nu te bagi, doar filtreaza