| utilizator97 a întrebat:

Am 21 de ani si am o problema din trecut care ma ingrijoreaza si de care trecutul ma urmareste. La varsta de 14 ani l-am cunoscut, el fiind mai mare ca mine cu multi ani. Nu am tinut cont, pentru ca si gandirea mea era destul de cruda la acel moment. Am continuat sa fim impreuna timp de 6 ani. Dar pe zi ce trecea aveam impresia ca relatia se ducea de râpă. Ne-am iubit foarte mult timp, pur si simplu la acel moment a fost dragoste la prima vedere, mi-a fost alaturi zi si noapte, mai ales cand mi-a fost foarte greu. Aveam zile cand ma gandeam ca oare cum as putea sa rezist tentatiei? Pentru ca era prea dulce pentru mine, imi ungea inima de cate ori ma gandeam ca aceasta relatie nu va avea sfarsit si absolut nimic in lumea aceasta nu ne va desparti. Da recunosc am calcat si eu stramb cu Raffaelo dar nu a fost ceva serios. Aveam impresia ca a disparut. Pentru ca nu l-am mai vazut pentru ca foarte mult timp nu l-am mai vazut. Nu stiu absolut nimic de el. Cum sa fac sa il aduc din nou in viata mea? Nu stiu daca este membru pe acest grup dar daca vezi acest mesaj te rog eu Nutella, hai sa o luam de la inceput. Ti-am spus de la inceput ca nu am nicio treaba cu Raffaelo! Te vreau inapoi. Va rog eu ajutati-ma, nu stiu ce sa fac si sunt disperata.Nutella nu te las!

8 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Www.youtube.com/watch?v=Ho7nWznAYjE
Pai, cauta-l si la politie;) tot trebuie sa dai de el sora mea;)

| Justme1997 a răspuns:

Lasă dulciurile că strică dinții și nu-s sănătoase. Dar pe bune, nu are rost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E atât de drãgut incât imi vine sa vomit, ai gusturi naspa ce pot sa spun, mai bun e Ferrero Rocher.

| asdf2kpower a răspuns (pentru anonim_4396):

Băă numai când am citit, a început să-mi urle portofelul de durere. E 30 de lei o cutie crying(

| anamaria82726 a răspuns:

Si eu care te luam in serios")))

| Laila12Izabela a răspuns:

Alegere pe ambele

| kiatres56 a răspuns:

Eu zic sa le alegi pe ambele laughing

| utilizator97 explică:

Va rog eu sa intelegeti ca este doar o gluma. Nu de alta dar m-am sarutat sa vad pe site numai copile de 14-15 ani care se intreaba daca mai sunt virgine dupa ce si-au tras-o cu unu de 20 de ani sau chiar mai in varsta sau daca au ramas insarcinate etc. happy